Dla 6 latka

6 lat to już bardzo poważny wiek. Dziecko jest już o krok od pójścia do szkoły. Nie interesują go już "dziecinne" zabawy. Sześciolatki bardzo często mają ukierunkowane zainteresowania i interesują je zabawki i gadżety tylko w danej tematyce. Sześciolatki uczą się też czytać i pisać. W bardzo przyjemny sposób można ułatwić im naukę odpowiednimi zabawkami.

Gry logiczne Smart Games IQ w różnymi poziomami trudności bardzo angażują sześciolatków do gry pełnej skupienia - widziałyśmy to na własne oczy. :)

Gra taktyczna Guzzle, Shut The Box od Djeco, Żabki od Smart Games - to gry, które świetnie wpłyną na rozwój logicznego myślenia.

Jeżeli Twoje dziecko przeżywa dużą fascynację dinozaurami, polecamy puzzle Janod z figurkami, artystyczne łatki od Djeco (jest wiele wariantów wzoru do wyboru - idealne nie tylko dla fanów dinozaurów:)) lub zestaw artystyczny z folią transferową. 

Nawiązując do zestawów artystycznych - świetną rozrywką na deszczowe dni mogą okazać się kredki żelowe Ooly do rysowania na szkle Rainy Dayz, które wyzwolą kreatywność i rozchmurzą deszczowe dni.

Szereg gier planszowych od Marbushka, klocki konstrukcyjne Meli, zestawy artystyczne Janod, Djeco; origami Djeco, wydrapywanki, tatuaże... jest wiele pomysłów czym obdarować sześciolatka, by był szczęśliwy.