Kąpiel i pielęgnacja

Akcesoria i kosmetyki przydatne w kąpieli dziecka. :)

Podczas kąpieli niezwykle ważna jest temperatura wody, która nie może być zbyt niska ani zbyt wysoka - z oczywistych względów. Przy mierzeniu temperatury wody przydatny będzie termometr kąpielowy Bede-Jou. Podczas kąpieli warto również zaopatrzyć się w myjkę Samiboo lub My Memi, która jest niezwykle delikatna i podczas mycia będzie też delikatnie masować skórę.

Po wyjęciu z wody warto opatulić dzieciątko ręcznikiem z kapturkiem. Ręczniki Samiboo i My Memi bardzo dobrze chłoną wodę, są miękkie i mięsiste. 

Pomoc w odpowiedniej pielęgnacji zapewniają akcesoria pielęgnacyjne: zestaw do manicure KioKids, Bebe-Jou lub Suavinex. Chciałabyś przechowywać mokre chusteczki w innym pojemniku niż oryginalny? Wzory od Funky-Box z pewnością przypadną Ci do gustu. Pojemnik świetnie się sprawdza by zabrać go ze sobą w podróż.

Mokre chusteczki - WaterWipes, Cheeky Panda, Lansinoah - bezkonkurencyjnie produkt pierwszej potrzeby, który zawsze warto mieć w zasięgu ręki.

O odpowiednią higienę ząbków zadbają pasty do zębów bez fluoru z Jack N'Jill lub Azeta Bio. Ze szczoteczką Jack N'Jill lub soniczną szczoteczkę do zębów Bbluv będzie to sama przyjemność. :) Dla młodszych dzieci oferujemy szczoteczki do dziąseł KioKids lub Jack N'Jill.

Jak kąpiel - to tylko ze solą Dresdner Essenze! Te genialne sole mają piękne składy oparte na naturalnych składnikach, nie uczulają i mają duże właściwości zdrowotne. Dla fanów tej marki oferujemy także żele do mycia.

Spraye odkażające, krem ochronny na zimę, olejek na przeziębienie, krem przeciwsłoneczny - oferta akcesoriów i kosmetyków przydatnych w kąpieli jest bardzo duża. Sprawdź sam. :)