Biżuteria i ozdoby dziecięce

Mała Dama często podkrada mamie jej kosmetyki, biżuterię i ozdoby, by mogła się wystroić. :)

Spinki do włosów, naszyjniki, bransoletki, cienie do powiek, lakiery po paznokci, błyszczyki... to wszystko fascynuje i przyciąga dziecięce łapki, zaciekawione nowymi rzeczami.

Dla Małej Damy, który uwielbia się stroić lub wykazuje zdecydowanie za duże zainteresowanie kosmetykami mamy, polecamy zakupienie jej własnych kosmetyków i akcesoriów, które dadzą dużo radości, ale również pobudzą wyobraźnię i kreatywność do świetnej zabawy!

Każda fryzura wygląda zdecydowanie lepiej z odpowiednia ozdobą. Czasem niewielki akcent robi wielką różnicę. Spinki do włosów Ul&KA oraz Rockahula zdecydowanie spiszą się w tej roli.
Zwykły kucyk lub warkocz nabierze niezwykłego wyglądu, gdy dodać do niego gumki do włosów Ul&KA, frotki ze wstążką, lub gumki do włosów Rockahula z pięknymi, kolorowymi lub błyszczącymi elementami.

By dziecko mogło bezpiecznie bawić się makijażem, warto zakupić mu kosmetyki bezpieczne dla jego skóry, które jej nie uczulą i nie zrobią podrażnień. Błyszczyki do ust Snails, cienie do powiek i przede wszystkim lakiery do paznokci Snails (zmywalne wodą) są świetne w tej roli. Dziecko czuje ogromną radość z posiadania własnych, dorosłych kosmetyków, a rodzic jest spokojny o jego zdrowie. :-)

Poszukujesz biżuterii dziecięcej? Dziecko z pewnością ucieszy się z biżuterii Djeco: bransoletek, naszyjników, zegarków. Są świetnie wykonane i mają piękne wzory.