Dla 5 latka

Pięciolatek to dziecko, które zaczynają interesować nieco inne rzeczy. Pragną doświadczać nieco innych rzeczy niż dotychczas, dlatego zaczynają interesować je zabawki i gry związane z fizyką, chemią itp.

Świetnym pomysłem na prezent dla pięciolatka są Kinoptiki Djeco, czyli układanki magnetyczne, które zawierają elementy optyczne. Równie dużym powodzeniem cieszy się magnetyczna tablica Apli Kids, którą można zabrać w podróż i zapewnić dziecku rozrywkę w trasie.

Ruchowa gra dla całej rodziny Fat Brain Toys Balansujący gołąbek zadba o aktywność fizyczną i budowanie więzi. Gra Statki Janod pokaże jak dużo daje analiza sytuacji.

Zestawy eksperymentów The Purple Cow fascynują i edukują wszystkich pięciolatków. Ciekawe doświadczenia fizyczne i chemiczne dostosowane do wieku i w bezpiecznych warunkach.

Dla lubiących łamigłówki i różnego rodzaju układanki świetnie spiszą się gry Djeco - Eduludo Spacio oraz Patyczki.

Mini przyssawki Squigz to zupełnie inny wymiar klocków, ale są to klocki, które uwielbiają pięciolatki.

Jeżeli chcecie rodzinne spędzać czas, polecamy kupić w prezencie pięciolatkowi grę planszową: Grand Prix,, Duch i złote klucze, W ogrodzie od Marbushka; Akrobaci lub Zwariowane patyczki Janod.

Pięciolatki chętnie rysują i doskonalą tajniki rysowania, dlatego dla poprawy sprawności manualnych świetne będą liczne zdrapywanki Melissa&Doug oraz szablony do odrysowywania Djeco o różnej tematyce, zgodnej z zainteresowaniami dziecka.

Dwustronne rakietki B.Toys Paddle Popper są zawsze chętnie wybierane, a dorośli bawią się nimi równie świetnie, jak dzieci.

A może pięciolatek lub pięciolatka bardzo chciałoby nauczyć się godzin? Piękne zegarki dziecięce od Djeco z pewnością sprawią im przyjemność.