Pielęgnacja

Akcesoria przydatne przy pielęgnacji dziecka.

Pomoc w odpowiedniej pielęgnacji zapewniają akcesoria pielęgnacyjne: zestaw do manicure KioKids, Bebe-Jou lub Suavinex. Zestawy te zawierają nożyczki do obcinania paznokci, pilniczek, cążki. Zamknięte są w praktycznym pudełku, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.

Chciałabyś przechowywać mokre chusteczki w innym pojemniku niż oryginalny? Wzory od Funky-Box z pewnością przypadną Ci do gustu. Pojemnik świetnie się sprawdza by zabrać go ze sobą w podróż.

Mokre chusteczki - WaterWipes, Cheeky Panda, Lansinoah - bezkonkurencyjnie produkt pierwszej potrzeby, który zawsze warto mieć w zasięgu ręki.

Gdy dziecko skaleczy się np. w palec, uzdrawiającą moc posiadają plastry Rex London - plastry są w różnych rozmiarach i wzorach. Na ich widok buzia sama się uśmiecha.

O odpowiednią higienę ząbków zadbają pasty do zębów bez fluoru z Jack N'Jill lub Azeta Bio. Ze szczoteczką Jack N'Jill lub soniczną szczoteczką do zębów Bbluv będzie to sama przyjemność. :) Dla młodszych dzieci oferujemy szczoteczki do dziąseł KioKids lub Jack N'Jill.

Z odpowiednimi akcesoriami dbanie o pielęgnację i higienę jest bardzo przyjemne. :)