Kosmetyki

Na bardzo dużą uwagę zasługują kosmetyki, jakich używamy przy noworodkach i niemowlakach. Ich skóra jest bardzo delikatna, przez co bardzo łatwo mogą wystąpić podrażnienia.

Obecnie na rynku królują kosmetyki ekologiczne, organiczne, z dobrym składem - ich receptury są specjalnie opracowywane tak, by były jak najdelikatniejsze i jednocześnie bardzo dobrze działały.

Do mycia Maluszka polecamy żel do mycia Lullalove o pięknym, malinowym zapachu lub organicznym płyn do mycia Bubble&Co. Oba kosmetyki mają delikatne składy oparte o surowce najlepszej jakości.

Do nawilżania skóry dziecka genialne są czyste olejki - np. Lullalove ze słodkich migdałów lub dla nieco starszych dzieci (lub ich mam!) olej z awokado. Jeżeli lubisz nieco inną konsystencję kosmetyku, polecamy masło shea Lullalove, którego zastosowanie jest ogromne i może go używać cała rodzina, z czego każdy w innym celu.

Ząbkujący Maluch z pewnością doceni żel na ząbkowanie Jack N'Jil,

Latem i zimą chronimy buzię dziecka przed czynnikami atmosferycznymi - słońcem lub zimnem. Idealne do tego są ochronny krem na zimę Azeta Bio oraz krem i spray przeciwsłoneczny Alphanova. Letnia porą może się także przydać naturalny spray odstraszający komary Bubble&Co o działaniu relaksującym.

Pandemia nauczyła nas zwracać jeszcze większą uwagę na higienę i sterylność przedmiotów codziennego użytku.
W ofercie posiadamy spraye do dezynfekcji zabawek Bentley Organic o pojemności 500 i 50 ml.