List of products by brand Grimm's

[link,https://majolinek.pl/83_grimm-s]

Zainspiruj się drewnianymi zabawkami Grimm's!Zbieranie i sortowanie według kształtu i koloru, to czynności, które dzieci uwielbiają!
Tęczowe zabawki, układanki, misy, szpulki, kule, kamyki, piłki, ludziki są idealne dla rozwijania tych umiejętności już dla najmłodszych dzieci!
Dla starszych dzieci wyzwaniem są pinezki czy szczypce, nie jest bowiem łatwo złapać rybę i posortować ją do przeznaczonej do tego miski.

Zabawki Grimm's świetnie sprawdzają się w terapii czy podczas zajęć w żłobku, przedszkolu i szkole.

Drewniane zabawki Grimms są jedyne w swoim rodzaju, wykonane z drewna olchowego, bukowego, lipowego i klonowego, noszące wyjątkowe znaki stworzone przez naturę. Ziarno drewna ma zmieniające się struktury i kolory, które są jego dowodem na naturalne pochodzenie. Unikalne odmiany są dowodem jakości, a nie wad.
Odkryj oznaczenia, dzięki którym twoja zabawka Grimm's jest po prostu wyjątkowa! Drewno jest wyraziste, dopracowane, jest tak solidne, że towarzyszy nam przez długi czas. Projektowane i produkowane w Niemczech.

Drewno inspiruje wszystkie zmysły.
Drewno ma ciepły i żywy dźwięk. Instrumenty wykonane z drewna prezentują pełne spektrum dźwiękowe. Poprzez zapach drewna czujemy jego oryginalność, jasność i szczerość. Smak drewna - nie potrzebujemy dodatków do drewna, dlatego jest idealny do ząbkowania, grzechotek i chwytania zabawek dla  małych dzieci. Jego powierzchnia wiąże wilgoć, ponieważ jest otwarta i szorstka. Na tej suchej powierzchni bakterie nie mogą rosnąć - umierają. Ponadto niektóre rodzaje drewna mają specjalne właściwości, które mają działanie bakteriobójcze. Drewno czuje się dobrze w naszych rękach dzięki swojej ciepłej i wyrazistej powierzchni. Aby zwiększyć wyrazistość drewna, zabawki Grimms lakierowane są wyłącznie kolorem i olejem. Wszystkie produkty, w tym kolor i olej, spełniają europejską normę bezpieczeństwa zabawek (EN71) i standardów amerykańskich. Do czyszczenia zabawek należy używać tylko wilgotnej szmatki.

Prosta i zredukowana konstrukcja zabawek Grimms wraz z piękną kolorystyką i zachęcającą powierzchnią wspiera kreatywność dzieci we wszystkich grupach wiekowych danych produktów.