Talerzyki i miseczki

Talerzyki i miseczki przystosowane dla dzieci już od 6 miesiąca życia to świetna pomoc w nauce samodzielnego jedzenia. Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych, uczyć się poprzez obserwację swoich najbliższych. Dzięki szerokiej ofercie talerzyków i miseczek każdy maluch będzie chętniej podejmował próby samodzielnego jedzenia.

Silikonowe, trójdzielne talerzyki amerykańskiej marki EZPZ swoim kształtem przypominają uśmiechniętą buzię, dzięki czemu nawet niejadek zachęci się do jedzenia. Ilość przegródek w silikonowych matach EZPZ pozwala podzielić  posiłek na porcje, a także w późniejszym czasie ułatwi dziecku rozpoznawanie kategorii pokarmów. Silikonowa podkładka mocno przywiera do stołu dzięki czemu maluch nie zrzuci oraz nie przesunie talerza. Talerzyki są w dwóch rozmiarach: talerzyk Mini Mat z przegródkami o pojemności 2 razy 60 ml i 120 ml idealne na początkowe posiłki. Większy talerzyk Happy Mat posiada przegródki o pojemności 2 razy 120 ml i 300 ml który sprawdzi się do serwowania większych posiłków.

Miseczki Happy Bowl marki EZPZ również są wykonane z najbezpieczniejszego silikonu, który przywiera do stołu i gładkich powierzchni, dzięki czemu nie ma obawy, że zupki lub płynne pokarmy zostaną wylane przez maluszka.

Kolekcja talerzyków i miseczek EZPZ wykonana jest w przepięknych żywych oraz pastelowych kolorach.

Talerzyki i miseczki marki Lassig oraz Skip Hop wykonane są z najwyższej jakości melaminy. Zarówno talerzyki jak i miseczki dla dzieci można myć w zmywarce. Talerzyki i miseczki marki Lassig przedstawiają wizerunek śmiesznych potworków oraz zwierząt takich jak Surykatka, Słoń, Żółw czy Lis. Talerzyki i miseczki marki Skip Hop przedstawiają zwierzątka z serii ZOO i nie tylko. Zarówno marki Skip Hop jak i Lassig stworzyły szeroką kolekcję naczyń dla dzieci w której można skomponować takie produkty jak np. miseczki, sztućce, kubeczki a nawet śliniaki.

Firma B.Box stworzyła natomiast trójdzielne talerzyki, których spód oraz krawędzie są antypoślizgowe, dzięki czemu talerzyk nie przemieszcza się po stoliku.

Z pewnością każdy rodzic znajdzie talerzyki i miseczki odpowiednie dla swojego Malucha.

Zapraszamy na zakupy