List of products by brand Boon

[link,https://majolinek.pl/80_boon]
Boon to amerykańska marka, która produkuje akcesoria dla dzieci takie jak m.in. gryzaki, suszarki do butelek Trawy Boon, zabawki i akcesoria do kąpieli oraz naczynia dla dzieci.

Firma Boon powstała w 2004 roku za sprawą Rebekki Finell, która miała problem utrzymać porządek w wannie po kąpieli i zabawie swojego dziecka. Aby ułatwić sobie i innym rodzicom życie stworzyła organizer na zabawki do kąpieli. Organizer Frog Żabka Boon został tak skonstruowany, aby zabawki po skończonej kąpieli miały swoje miejsce w wannie i mogły swobodnie wyschnąć.

Nazwa „Boon” oznacza dar, dobrodziejstwo. I taka jest właśnie misja firmy, tworzyć zabawki i akcesoria, które będą dobrodziejstwem dla dzieci i ich rodziców, które będą ułatwiały im codzienne funkcjonowanie.

Markę Boon cechuje ciekawy design oraz nowoczesne wzornictwo, a także wysoka jakość wykonania i wykorzystanie materiałów wolnych od Bisfenolu A. Zastosowanie materiałów wolnych od BPA, PVC oraz ftalanów sprawia, że produkty są bezpieczne zarówno dla dzieci jak i rodziców.