Kominy

Przeszywający wiatr, który wieje po całej szyi? Brr, brzmi jak koszmar. Nikt nie lubi, gdy dostaje on się w najmniejsze możliwe zakamarki.

Aby chronić dobrze szyję przed wiatrem i zimnem, wystarczy ją dobrze okryć.

Dzieci bardzo często nie chcą nosić szalików, bo są im one niewygodne, plątają się i przeszkadzają. Bywa, że nie potrafią ich samodzielnie odpowiednio założyć.

Kominy są znacznym ułatwieniem w tych wszystkich problemach. :)

Komin jest aktualnie bardzo często sprzedawany w zestawie z czapką. Kominy są szerokie, świetnie kryją całą szyję. Uszyte w naturalnych, oddychających materiałów, pod którymi skóra się nie poci. Nie cisną tak bardzo w szyję jak potrafi to robić źle nałożony szalik. Można je sprytnie schować pod bluzą i wtedy jeszcze mniej przeszkadzają.

Komin dziecko bezproblemowo założy samo!

W ofercie mamy kominy marki Super Hola. Dostępne są w wielu kolorach i rozmiarach - można je dobrać odpowiednio do czapek Beanie w tym samym kolorze lub stworzyć swój własny, unikalny zestaw.

Jeżeli wolisz gładkie kominy, takie również oferuje nam Super Hola.  Wszystkie uszyte są ze świetnych materiałów dobrej jakości. Dzieci je bardzo chętnie noszą i pilnują jak oka w głowie. :)