Kąpiel i pielęgnacja

Kąpiel i pielęgnacja Maluszka to ulubiony rytuał. :) Małe dzieci uwielbiają kąpiele w ciepłej wodzie, która delikatnie opływa ich ciało. Działa to niezwykle relaksująco i jest znakiem, że za moment nadchodzi pora snu. :)

Podczas kąpieli niezwykle ważna jest temperatura wody, która nie może być zbyt niska ani zbyt wysoka - z oczywistych względów. Przy mierzeniu temperatury wody przydatny będzie termometr kąpielowy Bede-Jou. Podczas kąpieli warto również zaopatrzyć się w myjkę Samiboo lub My Memi, która jest niezwykle delikatna i podczas mycia będzie też delikatnie masować skórę.

Po wyjęciu z wody warto opatulić dzieciątko ręcznikiem z kapturkiem. Ręczniki Samiboo i My Memi bardzo dobrze chłoną wodę, są miękkie i mięsiste. 

Pomoc w odpowiedniej pielęgnacji zapewniają akcesoria pielęgnacyjne: miękkie szczotki Lullalove, zestaw do manicure KioKids, Bebe-Jou lub Suavinex. Chciałabyś przechowywać mokre chusteczki w innym pojemniku niż oryginalny? Wzory od Funky-Box z pewnością przypadną Ci do gustu. Pojemnik świetnie się sprawdza by zabrać go ze sobą w podróż.

Mokre chusteczki - WaterWipes, Cheeky Panda, Lansinoah - bezkonkurencyjnie produkt pierwszej potrzeby, który zawsze warto mieć w zasięgu ręki.