Nakrycia głowy

Każdy rodzic z niecierpliwością wyczekuje momentu, gdy będzie mógł wychodzić z dzieckiem na spacer. Z początku są to krótkie spacery, które stopniowo się wydłużają, a im starsze jest dziecko, tym bardziej zmienia się ich dynamika: starsze dzieci nie zawsze chcą siedzieć w spacerówce, są już bardzo ciekawe świata.

Pogoda bywa bardzo różna, i o ile zimą i jesienią nie ma problemu ze znalezieniem okrycia głowy dla Maluszka, tak wiosną i latem robi się to kłopotliwe.

Fenomenalnym produktem są bambusowe chustki od Samiboo, gdzie supełkami samodzielnie regulujemy rozmiar. Mnogość wzorów do wyboru. Dla dzieci do ok 6m życia marka Samiboo przygotowała adekwatny produkt, czapkę – bonetkę, której rozmiar również można delikatnie regulować. Mama, która szykuje się do porodu z pewnością chętnie zapozna się z ofertą Pink No More, z której mamy czapki – krasnale, pasujące na dzieci już od urodzenia. Uniwersalnym produktem są chusty z La Millou, które można stosować jako klasyczną chustę pod szyję lub na główkę. Wszystkie produkty wykonane są ze świetnych, naturalnych materiałów, zapewniających wysoki komfort użytkowania.