Na lunch

Pudełko, w które pakujemy dziecku śniadanie do szkoły musi przede wszystkim być wytrzymałe, by przeżyć każde rzucanie plecakiem i inne przygody.

Musi być szczelne, by nic się z niego nie wydostało na zewnątrz.

Musi mieć mocne, ale łatwe w obsłudze otwieranie i zamykanie, by dziecko mogło sobie z nim poradzić, gdy rodziców nie ma obok.

Fajnie, gdyby było też... ładne, żeby cieszyło oko i korzystanie z niego było czystą przyjemnością.

Bardzo szczelne lunchówki w ofercie ma B.box - posiadają wiele przegródek więc zmieszczą bardzo różnorodny obiad. Te większe również wkład chłodzący. Można do nich schować też jabłko bez obawy, że się poobija. Ze względu na swój rozmiar i wagę polecane są raczej dla starszych dzieci.

A gdy potrzebujemy czegoś prostszego, np na samą kanapkę lub sałatkę - polecamy świetne pojemniki na lunch Done By Deer lun Petit Monkey. W rożnych wzorach i kolorach, by cieszyły oko.

Odpowiednimi pojemnikami na przekąski będą snackboxy B.box lub zestaw 3 pojemników Rex London, Petit Monkey, Done By Deer. Są niewielkich rozmiarów, można do nich wrzucić pomidorki koktajlowe, orzechy i wszystkie inne przekąski, jakie chcemy mieć pod ręką.

Tego typu pudełka zawsze warto mieć na wyposażeniu. Sprawdzają się nie tylko w szkole, ale również na spacerze, w domu, w podróży.