Kosmetyki

Wybór kosmetyków odpowiednich do pielęgnacji dziecka jest ciekawym tematem.

Skóra dzieci jest bardzo delikatna i wymaga specjalnej troski. Kosmetyki używane przy pielęgnacji dziecka powinny być delikatne, antyalergiczne i najlepiej by miały naturalny skład. Natura ma w swoich zasobach wiele dobrego, które możemy aktualnie odnaleźć w kosmetykach i z radością ich używać.

Do delikatnego mycia polecamy mydło w płynie Bubble&Co, łagodny żel do mycia Lullalove, organicznym płyn do mycia Bubble&Co lub owocowe żele do mycia 4w1 Dresdner Essenze. Wszystkie te produkty mają świetny, dopasowany do potrzeb dzieci skład. Delikatnie myją nie powodując uczuleń i podrażnień.

Jeżeli Twoje dziecko uwielbia kolorowe kąpiele, z pewnością zainteresuje Cię oferta soli do kąpieli Dresdner Essenze. Mają piękne zapachy i działanie zdrowotne. Są całkowicie bezpieczne dla skóry dziecka.

W czasach pandemii jeszcze większą uwagę zwracamy na dezynfekcję. W ofercie posiadamy spray do dezynfekcji zabawek Bentley Organic, który likwiduje bakterie i wirusy, daje bezpieczeństwo, a rodzicom spokojniejsze myśli.

Zimą niezastąpionymi kosmetykami są te z oferty Azeta Bio - olejek na przeziębienie oraz krem ochronny. Azeta Bio wyróżnia się szczególnie restrykcyjnym podejściem do kwestii składów kosmetyków, jest to marka której warto zaufać.

Kremy i spraye przeciwsłoneczne Alphanova, żel łagodzący na ząbkowanie Jack N'Jill, olejki Lullalove, masło shea Lullalove, olejek do masażu Lansinoh - zaufaj tym kosmetykom i sprawdź, jak dobrze działają.