Poduszki

Przyjście na świat nowego członka rodziny wiążę się z wielkimi przygotowaniami. Ilość decyzji, jakie należy podjąć przyprawiają o zawrót głowy. Łóżeczko, materac, pościel, poduszki... Jak zadbać o odpowiedni sen Maluszka? Rodzice zasypywani ze wszystkich stron różnorakimi informacjami często są zdezorientowani i nie wiedzą jaką decyzję podjąć, by była właściwa.

W pierwszym etapie życia dziecka nie zaleca się stosowania żadnych poduszek. Najlepiej by dziecko leżało płasko i nic nie ograniczało jego ruchów główką.

W późniejszym etapie zalecane jest, by poduszka do wózka lub łóżeczka była jak najbardziej płaska – i właśnie takie poduszki posiadamy w swojej ofercie. Klasyczne poduszki bambusowe Samiboo w rozmiarze 25x35 cm – można jest dostać w wielu pięknych wzorach, wykończone są uroczymi uszkami, podobnie jak poduszki od Qbana Mama – równie piękne, bawełniane, płaskie w kształcie głowy misia lub klasyczne bambusowe prostokątne.

Jeżeli rodzice szukają czegoś bardziej wymyślnego, świetną propozycją są poduszki Sleepy Pig od La Millou – zabawny kształt świnki, wyjątkowe wzory, velvetowe wykończenia – wciąż dokonała jako pierwsza poduszka, ponieważ jest płaska, ale dobrze sprawdza się jako przytulanka lub ozdoba.

W karmieniu dziecka dużym ułatwieniem będzie poduszka Kura Babci Dany La Millou, którą później można wykorzystać jako np. poduszkę podróżną.

Wszystkie produkty wypełnione są silikonowym wypełnieniem antyalergicznym a poszewki wykonano z wysokiej jakości materiałów bambusowych i bawełnianych, niezwykle miękkich, delikatnych i komfortowych w użyciu – by jakość snu Waszego dziecka była jak największa.