Lampki

Lampka jest niezbędna w dziecięcej wyprawce. Nocne wstawanie jest nieodłącznym elementem rodzicielstwa.

Lampka, którą uruchamiamy w nocy do np. przewijania nie powinna dawać mocnego światła - by niepotrzebnie nie rozbudzać dziecka ani rodziców. :)

Dobrze wybrana lampka może posłużyć na długie lata - z pewnością przyda się również dzieciom w wieku przedszkolnym (bywa, ze boją się zasypiać w ciemności) jak i w szkolnym, gdy mają potrzebę wstać w nocy do łazienki.

Delikatne światło imitowane przez lampkę zwiększa poczucie bezpieczeństwa u dzieci, a rodzice mogą mieć ciągle na oku śpiące niemowlę i kontrolować sytuację.

Serdecznie polecamy silikonowe lampki Rabbit&Friends, które są ładowane na kabel USB. Można zakupić wersję z pilotem lub bez. Mają zmienne światło, bardzo łatwo utrzymać je w czystości i nie istnieje możliwość, że się stłucze albo zrobi komuś krzywdę.

Jeżeli potrzebujesz budzika dla dziecka w wieku szkolnym, ale standardowe dźwięki budzików przyprawiają Cię o dreszcze i zależy Ci na czymś bardziej subtelnym - wypróbuj lampkę budzącą światłem! Sprawdzi się ona również jako dekoracja pokoju.

Lampka Magnetyczna łapka - ją można przytwierdzić np. do grzejnika lub lodówki. Nie będzie zabierała miejsca.

Natomiast lampki z pozytywką są świetnym pomysłem na prezent urodzinowy. Dzieci są zafascynowane obracającymi się konikami i delikatną melodią.