Rowerki, hulajnogi i kaski

Rowerki, hulajnogi, kaski - czyli to, co dzieci uwielbiają! No może poza kaskami. ;)

Pierwszy samodzielny pojazd dziecka to niemałe wydarzenie. :) Warto zwrócić uwagę na to, by był solidnie wykonany i zapewnić dziecku bezpieczeństwo.

Jeździki oraz hulajnogi Scootandride są fenomenalnym produktem, który wybierany jest jako prezent na okazje jak i bez okazji. Bardzo stabilny i genialnej jakości, idealny dla dzieci już od pierwszego roku życia. Ciekawie skonstruowany jeździk z siedziskiem, który łatwo można przerobić na hulajnogę, gdy jest taka potrzeba. Raz kupiony, wystarcza dziecku na lata. Od naszych klientów wiemy, że w momencie, gdy dziecko wyrosło z jeździka, zostawiają go dla młodszego rodzeństwa lub idzie na sprzedaż - tak dobrej jakości jest.

Jednak by jazda była bezpieczna, warto zainwestować w kask, który chroni głowę. Kaski Scootandride cieszą się równie dużym powodzeniem. Pasują kolorystycznie do pojazdów tej samej marki, zapinane są na metalowy zatrzask, posiadają regulację rozmiaru oraz lampkę LED.

Równie dobrym pomysłem na prezent np. na roczek jest jeździk Goki, w tylu retro. 

Ponadto posiadamy w ofercie rowerki biegowe Janod oraz skuterki biegowe Little Dutch. Oba produkty podbijają serca swoim wyjątkowy retro wyglądem. :) Wykonane bardzo solidnie, zapewne posłużą dziecku na długi czas.