Dla 8 latka

Jaki prezent dla ośmiolatka lub ośmiolatki? Najlepiej, by był zgodny z ich zainteresowaniami.

Ośmiolatki to już praaaawie nastolatki. :) Posiadają przyjaciół, z którymi uwielbiają spędzać czas, są wrażliwe, empatyczne. Z reguły lubią gry towarzyskie i zespołowe, jednak jak każdy - potrzebują czasem chwili tylko dla siebie. Ośmiolatki rozwiązują już zadania matematyczne i uczą się tajnik ortografii. Poszerzają wiedzę o świecie.

Dzieci przytłoczone dużą ilością zadań i obowiązków szkolnych, świetnie relaksują się przy wyklejankach diamentowych Ooly - do wyboru Jednorożec, Lew, Lama, Lis. Skupione na zadaniu zapominają o wszystkim innym, a gotowy obrazek, napawa je dumą.

By nauka w szkole nie sprawiała problemu, polecamy gry np. BigJigs - tabliczka mnożenia na płytkach, czy różne gry taktyczne i logiczne Djeco, które wspaniale wpływają na rozwój logicznego myślenia.

Świetną grą poszerzającą wiedzę geograficzną jest Fauna marki Rebel.

Ośmiolatki mogą być zachwycone akcesoriami plastycznymi Djeco lub Ooly: broaktowymi lub tęczowymi długopisami, pachnącymi ołówkami, pięknymi gumkami do mazania. Umilą one czas spędzany w szkole i na nauce.

Zestawy do samodzielnego robienia biżuterii Janod, portmonetka Djeco i wiele innych gadżetów idealnych na prezent dla ośmiolatków.