List of products by brand Marbushka

[link,https://majolinek.pl/87_marbushka]
Gry planszowe dla dzieci węgierskiej marki Marbushka powstały dzięki pasji jej twórców do gier. Gry Marbushka są bardzo wysokiej jakości, zostały wykonane z naturalnych materiałów i są bardzo wytrzymałe. Cechują się ciekawą fabułą, estetycznym wykonaniem, a także przepiękną grafiką stworzoną przez absolwentów Akademii Sztuk Pięknych w Budapeszcie.

Gry planszowe Marbushka to barwne i radosne tytuły, które z łatwością przyciągną uwagę najmłodszych i zachęcą ich do wspólnej zabawy.

Gry planszowe dla dzieci uczą współpracy, kształtują także umiejętność zdrowego rywalizowania, rozwijają zdolność logicznego myślenia i wspierają motorykę małą – aspekty tak ważne w rozwoju dziecka!

Wśród gier Marbushka znajduje się wiele interesujących tytułów, co pozwoli dobrać odpowiednie artykuły do wieku i preferencji użytkownika, gry dedykowane są dla dzieci w kategoriach wiekowych: 2+, 3+, 4+, 5+, oraz 6+.

Każda gra posiada instrukcję w języku polskim.

Gry dla dzieci Marbushka to niezastąpiony element każdego domu, w którym ceni się model wspólnego spędzania czasu. Gry to także świetny upominek dla dzieci i dorosłych.