Gryzaki

Gryzak to przedmiot, z którym małe dzieci zapoznają się bliżej podczas nieprzyjemnego okresu ząbkowania. W tym szczególnie ważnym momencie ich rozwoju warto zapewnić im jak najlepszy gryzak, by każdy rodzic mógł być spokojny o komfort swojego maluszka.

Jednymi z bardziej popularnych i polecanych produktów są gryzaki Lullalove oraz gryzaki Lassig.

Produkty tych marek są nie tylko funkcjonale, ale też piękne i stworzone z myślą o rozwijaniu dziecięcej fantazji. Urocze kształty i kolory gryzaków sprawiają, że maluch otrzymuje to, co najlepsze.

Gryzaki Lullalove słyną z naturalnych, ekologicznych rozwiązań w kwestii dbania o ząbki i dziąsła dzieci. Marka Lullalove dedykuje najmłodszym specjalne gryzaki wykonane z drewna i kauczuku. Te materiały są nie tylko naturalne, ale również zupełnie bezpieczne w stosowaniu przez dzieci oraz ‒ co najważniejsze ‒ przynoszą ulgę w swędzeniu i boleści jamy ustnej. Gryzak Lullalove jest antyalergiczny, antybakteryjny i nie zawiera toksyn. Drewniana wersja gryzaka została wykonana z niebarwionego, miękkiego oraz ręcznie szlifowanego drewna klonowego. Pomaga znieść dziecku proces ząbkowania, a przyjemny zapach i smak drewna sprawia, że maluch może się zrelaksować. Z kolei gryzak Lullalove w wersji kauczukowej jest wykonany w całości z miękkiej gumy naturalnego pochodzenia, bez dodatku PVC oraz barwiony barwnikiem spożywczym. Zabawny kształt i żywe kolory zachęcają dziecko do sięgnięcia po gryzak Lullalove.

O walorach użytkowych gryzaków Lullalove świadczy fakt, że produkty są doskonale wyprofilowane i mają specjalne wypustki, które pozwalają na delikatny masaż dziąseł. Gryzaki firmy Lullalove wyróżnia ponadto piękne, nowoczesne wzornictwo oraz praktyczne dodatki, takie jak zawieszki, dzięki którym można przyczepić gryzak do pozostałych akcesoriów.

Proponujemy również bardzo praktyczne apaszki dziecięce z silikonowym gryzakiem firmy Lassig. Dzięki połączeniu apaszki z gryzakiem dziecko będzie mogło ulżyć sobie w swędzeniu dziąseł nawet podczas spaceru w wózku. Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do zakupów, szczególnie do wyboru spośród oferty gryzaków Lullalove.