Glo Pals

Słoik sensoryczny Glo Pals Kolory

Index: GPJARBLUE GPJARPURPLE GPJARCORAL

99,00 zł
Brutto
Kolor
  • Czerwony
  • Fioletowy
  • Niebieski
  • Zielony
Ilość
  Dostępny produkt z innymi opcjami

  Polityka bezpieczeństwa

Bezpieczne płatności -> Przelewy24, BLIK, Karta Visa/Mastercard

  Zasady dostawy

Szybka wysyłka -> Darmowa dostawa od 199 zł

  Zasady zwrotu

14 dni na zwrot

Sensoryczny Słoik Glo Pals przeniesie Cię w nowy wymiar sensorycznej zabawy!

Słoik napełniamy wodą oraz różnymi kolorowymi drobiazgami. Pod wpływem wody słoik zaczyna świecić. 

Kolory światła możemy zmieniać ręcznie stukając w dno słoika. Po 5 sekundach słoik automatycznie sam zmienia kolory.

Daje to niesamowity efekt oraz możliwość obserwacji elementów znajdujących się w środku. Możemy obserwować, jak zmieniają się barwy pod wpływem światłą, jak wirują i połyskują elementy.

Natomiast gdy słoik obrócimy do góry dnem, światło w słoiku gaśnie. Jest to dodatkowa atrakcja i motywacja do manipulowania słoikiem.

Taka zabawa dostarcza niesamowitych wrażeń wizualnych. Można eksperymentować ze światłem i różnym wypełnieniem. 

To całe mnóstwo możliwości kreatywnej i sensorycznej zabawy!

Słoik sensoryczny Glo Pals nie tylko zapewni świetną zabawę, ale też zrelaksuje. Zmieniające się kolory światła zaciekawią i zachęcą do obserwacji pływających w wodzie elementów, co poprawia koncentrację, uspokajaa i relaksuje. A tworzenie kolorowych słoików i wypełnianie ich według swojego pomysłu różnego typu dodatkami rozwija kreatywność i wyobraźnię.

Słoik można wypełnić kolorowymi pomponikami, połyskującymi elementami,  cekinami czy ulubionymi figurkami.

Do słoika z wodą można wrzucić także sensoryczne kostki świecące w wodzie, co sprawi, że zabawa będzie jeszcze ciekawsza!

Jak działa słoik sensoryczny Glo Pals?

Aby otworzyć słoik, ściśnij obydwa uchwyty pokrywy jednocześnie ją przekręcając. Stanowi to zabezpieczenie przed dziećmi. 
Przed rozpoczęciem zabawy upewnij się, że pokrywa jest założona prawidłowo. Włóż do słoika ulubione akcesoria sensoryczne dziecka. Mogą to być kolorowe wstążeczki, kryształki, pomponiki i inne dodatki (akcesoria nie są dołączone do zestawu)
Następnie napełnij słoik wodą, aby włączyć funkcję podświetlenia słoika (woda naciskając na dno słoika aktywuje jego podświetlanie).

Stuknij w podstawę słoika, aby zmienić kolor światła ręcznie. Po 5 sekundach słoik automatycznie ponownie rozpocznie zmianę kolorów.
Aby wyłączyć funkcję podświetlania słoika, należy postawić słoik pokrywką w dół (tak, żeby woda nie miała styczności z dnem słoika).
Do wymiany baterii używaj wyłącznie śrubokręta krzyżakowego 1. 


Słoik wymaga 3 baterii AAA - nie dołączonych do produktu.

Jak dbać o słoik sensoryczny?

Po zabawie słoik należy opróżnić z wody i wszelkich dodatków. Jeśli dziecko jest chętne, pozwól mu wyłowić włożone elementy, to dodatkowe ćwiczenie motoryczne. Słoik należy przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Pojemnik na baterie oraz baterie muszą być zawsze suche; nie można zanurzać słoika w wodzie. Ze względów higienicznych, nie zostawiaj płynu w słoiku na dłużej jak 24 godziny. 
Słoik można myć ręcznie - wodą z mydłem, jednak pamiętaj, aby nie zamoczyć elementów zewnętrznych odpowiedzialnych za działanie produktu (dół słoika).

Kolorowej i kreatywnej zabawy!

Szczegóły produktu

GPJARBLUE GPJARPURPLE GPJARCORAL
0 Przedmioty

Opis

Wiek
3+
4+
5+
6+
7+

Specyficzne kody

EAN13
850016823137

Szybkie porównanie

Produkt
Gra wyścig Strzeż się kreta! Janod Mama myszka Maileg Mum mouse Tata myszka Maileg Dad mouse Tata myszka Maileg Dad mouse Drewniana szafa dla myszek Maileg
Availability
Wysyłka w 24h
Cena
111,00 zł
110,40 zł
110,40 zł
110,40 zł
Opis
Wiek
4+ 8+ 8+ 8+