Nasza Księgarnia

Co robi Pucio? Nasza Księgarnia

Index: 04528

19,90 zł
Brutto
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

  Polityka bezpieczeństwa

Bezpieczne płatności -> Przelewy24, BLIK, Karta Visa/Mastercard

  Zasady dostawy

Szybka wysyłka -> Darmowa dostawa od 199 zł

  Zasady zwrotu

14 dni na zwrot

Książeczka Co robi Pucio? to ciekawa pozycja, która pozwoli zaznajomić się Maluchowi z codziennymi czynnościami, które wykonuje każdy z nas :)

Na kartach tej małej książeczki znajdziemy ulubionego bohatera dzieci w codziennych sytuacjach. Każda z nich to okazja do zapoznania się z najbardziej podstawowymi rzeczownikami i czasownikami. Korzystajmy z książki tak, jak pozwalają na to rozwój i potrzeby malucha. Możemy posadzić sobie dziecko na kolanach, położyć na brzuszku i postawić książkę przed nim czy w końcu oglądać ją, leżąc razem na plecach na podłodze.

Ważne jest wskazywanie palcem obiektów, powtarzanie zastosowanych słów (także w życiu codziennym), wyraźnie intonowanie i zabarwienie emocjonalnie wypowiedzi.

Wymiary: 13,5 x 13,5cm
Liczba stron: 28

Szczegóły produktu

04528
1 Przedmiot
Nowy

Szybkie porównanie

Produkt
Pucio mówi dobranoc Nasza Księgarnia Pucio mówi dobranoc Nasza Księgarnia Pucio mówi dzień dobry Nasza Księgarnia Pucio mówi dzień dobry Nasza Księgarnia Puzzle Pucio. Co tu pasuje? Nasza Księgarnia Puzzle Pucio. Co tu pasuje? Nasza Księgarnia Puzzle Pucio. Czego brakuje? Nasza Księgarnia Puzzle Pucio. Czego brakuje? Nasza Księgarnia
Availability
Wysyłka w 24h
Wysyłka w 24h
Wysyłka w 24h
Wysyłka w 24h
Cena
19,90 zł
19,90 zł
24,90 zł
24,90 zł
Opis
Wiek
2+ 2+