Nasza Księgarnia

Pucio na wsi. Ćwiczenia rozumienia i mówienia, Nasza Księgarnia

Index: 09872

54,90 zł
Brutto

Inne warianty:

Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

  Polityka bezpieczeństwa

Bezpieczne płatności -> Przelewy24, BLIK, Karta Visa/Mastercard

  Zasady dostawy

Szybka wysyłka -> Darmowa dostawa od 199 zł

  Zasady zwrotu

14 dni na zwrot

"Pucio na wsi"

W 7 części przygód ulubionego bohatera dzieci, Pucio zaprasza je by wybrały się z nim na wieś. Wybiera się tam razem z Misią. Jak wygląda życie na wsi?

Wraz z Puciem dzieci odwiedzą pracownię ceramiczną, stadninę koni, zobaczą jak się robi konfitury. Czeka na nie wiele ekscytujących rzeczy.

Z pobytu na wsi dzieci, zarówno starsze jak i młodsze wyniosą wiele edukacyjnej wartości. Zadania zawarte w książce mają na celu sprawdzenie i rozwijanie umiejętności rozumienia mowy. Znacznie wzbogacą słownictwo dziecka o nowe obiekty i czynności oraz rozwiną umiejętność opowiadania.

Czas spędzany razem podczas czytania książek jest bezcenny i pozwala budować nierozerwalną więź między dzieckiem i dorosłym. Seria książek o Puciu cieszy niesłabnącą popularnością i jest bardzo polecana przez logopedów.

Wewnątrz książki znajdują się informacje jak pracować z dziećmi w różnym wieku, czego unikać, na co zwrócić uwagę. Piękne, kolorowe ilustracje zachęcają do jak najczęstszego przeglądania książki. :)


Wymiary: 20,5 x 25 cm
Ilość stron: 40

Szczegóły produktu

09872
2 Przedmioty
Nowy

Szybkie porównanie

Produkt
Pucio umie opowiadać Nasza Księgarnia Pucio umie opowiadać Nasza Księgarnia Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków Nasza Księgarnia Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków Nasza Księgarnia Pucio i ćwiczenia z mówienia, czyli nowe słowa Nasza Księgarnia Pucio i ćwiczenia z mówienia, czyli nowe słowa Nasza Księgarnia Pucio w mieście. Zabawy językowe dla najmłodszych. Pucio w mieście. Zabawy językowe dla najmłodszych.
Availability
Wysyłka w 24h
Wysyłka w 24h
Wysyłka w 24h
Cena
44,90 zł
44,90 zł
44,90 zł
44,90 zł
Opis
Niema cech do porównania