Suavinex

Butelka Suavinex Zero Zero 180 ml Regulowany przepływ

Index: 304590

69,90 zł
Brutto
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

  Polityka bezpieczeństwa

Bezpieczne płatności -> Przelewy24, BLIK, Karta Visa/Mastercard

  Zasady dostawy

Szybka wysyłka -> Darmowa dostawa od 199 zł

  Zasady zwrotu

14 dni na zwrot

Seria butelek do karmienia Suavinex Zero Zero została stworzona z myślą o mamach, które chca karmić swoje Maluszki piersią ale z jakichś powodów dziecko musi byc dokarmiane mlekiem modyfikowanym lub karmione w sposób mieszany.

Butelki Zero Zero zostały zaprojektowane tak aby nie zaburzać techniki ssania przez Maluszka.

Butelki i smoczki Zero Zero zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Smoczki swoim wyglądem, strukturą i kolorem zostały zaprojektowane tak aby imitować pierś mamy.

Butelka Zero Zero 180 ml ze smoczkiem o przepływie regulowanym SU (przepływ adaptable) dedykowana jest dla dzieci, które są na karmieniu mieszanym.

W smoczku tym przepływ mleka regulowany jest przez siłę ssania maluszka, dokładnie tak jak odywa się to podczas ssania mleka z piersi mamy.

Innowacyjne butelki Zero Zero posiadają wewnętrzną, silikonową torebkę. Ta opatentowana torebka silikonowa, w czasie karmienia jest rozciągnięta w zależności od tego, jak dziecko ssie, podobnie jak to dzieje się w gruczołach mlecznych u kobiety karmiącej. Ten innowacyjny system powoduje brak pęcherzyków powietrznych w pokarmie, zatem dziecko nie połyka powietrza, które mogłoby spowodować kolkę. System ten zapobiega także utlenianiu się mleka i utracie ważnych składników odżywczych.

Smoczek z butelką Zero Zero jest wykonany z silikonu. Dzięki wzornictwu opartemu na badaniach naukowych smoczek ten, jak nigdy do tej pory, przypomina kształtem i fakturą pierś mamy. Z tego powodu dla dziecka nie ma aż tak wielkiej różnicy między smoczkiem a brodawką i z łatwością przechodzi ono od karmienia butelką do karmienia piersią i na odwrót.

Wiek: 0+

Szczegóły produktu

Suavinex
304590
1 Przedmiot
Nowy

Szybkie porównanie

Produkt
Butelka Suavinex Zero Zero 180 ml Regulowany przepływ Butelka Suavinex Zero Zero 270 ml Średni przepływ Butelka Suavinex Zero Zero 180 ml Regulowany przepływ Butelka Suavinex Zero Zero 180 ml Wolny przepływ
Availability
Wysyłka w 24h
Wysyłka w 24h
Cena
75,00 zł
65,00 zł
Opis
Niema cech do porównania