Suavinex

Zestaw startowy Suavinex Zero Zero 270 ml

Index: 306423

110,00 zł
Brutto
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

  Polityka bezpieczeństwa

Bezpieczne płatności -> Przelewy24, BLIK, Karta Visa/Mastercard

  Zasady dostawy

Szybka wysyłka -> Darmowa dostawa od 199 zł

  Zasady zwrotu

14 dni na zwrot

Nowość! Butelki do karmienia mieszanego Suavinex Zero Zero teraz dostępne w zestawie!

Zestaw zawiera:

- Butelkę antykolkową Zero Zero 270 ml ze smoczkiem o regulowanym przepływie,
- Zamienny smoczek antykolkowy Zero Zero,
- Zapasową, silikonową torebkę.

Seria butelek do karmienia Suavinex Zero Zero została stworzona z myślą o mamach, które chca karmić swoje Maluszki piersią ale z jakichś powodów dziecko musi byc dokarmiane mlekiem modyfikowanym lub karmione w sposób mieszany.

Butelki Zero Zero zostały zaprojektowane tak aby nie zaburzać techniki ssania przez Maluszka.

Butelki i smoczki Zero Zero zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Smoczki swoim wyglądem, strukturą i kolorem zostały zaprojektowane tak aby imitować pierś mamy.

Butelka Zero Zero 270 ml ze smoczkiem o średnim przepływie M (przepływ medium) dedykowana jest dla cieczy o średniej gęstości, idealnych dla mleka, soków i płynnej kaszki.

Innowacyjne butelki Zero Zero posiadają wewnętrzną, silikonową torebkę. Ta opatentowana torebka silikonowa, w czasie karmienia jest rozciągnięta w zależności od tego, jak dziecko ssie, podobnie jak to dzieje się w gruczołach mlecznych u kobiety karmiącej. Ten innowacyjny system powoduje brak pęcherzyków powietrznych w pokarmie, zatem dziecko nie połyka powietrza, które mogłoby spowodować kolkę. System ten zapobiega także utlenianiu się mleka i utracie ważnych składników odżywczych.

Smoczek z butelką Zero Zero jest wykonany z silikonu. Dzięki wzornictwu opartemu na badaniach naukowych smoczek ten, jak nigdy do tej pory, przypomina kształtem i fakturą pierś mamy. Z tego powodu dla dziecka nie ma aż tak wielkiej różnicy między smoczkiem a brodawką i z łatwością przechodzi ono od karmienia butelką do karmienia piersią i na odwrót.

Wiek: 0+

Szczegóły produktu

Suavinex
306423
1 Przedmiot
Nowy

Szybkie porównanie

Produkt
Zestaw startowy Suavinex Zero Zero 180 ml Zestaw startowy Suavinex Zero Zero 180 ml Zestaw startowy Suavinex Zero Zero 180 ml przep. A + smoczek SX Pro -2-2m Zestaw startowy Suavinex Zero Zero 180 ml przep. A + smoczek SX Pro -2-2m
Availability
Wysyłka w 24h
Wysyłka w 24h
Cena
109,90 zł
105,60 zł
Opis
Niema cech do porównania