• Obecnie brak na stanie
La Millou

Wkładka do wózka La Millou Jersey On the Road

Index: 14422

179,00 zł
Brutto

Powiązane produkty

Ilość
  Obecnie brak na stanie

  Polityka bezpieczeństwa

Bezpieczne płatności -> Przelewy24, BLIK, Karta Visa/Mastercard

  Zasady dostawy

Szybka wysyłka -> Darmowa dostawa od 199 zł

  Zasady zwrotu

14 dni na zwrot

On the Road to bardzo lubiany przez dzieci i dorosłych wzór.

Teraz można go mieć także na wygodnej i doskonałej jakości wkładce do wózka, która zapewni Maluchowi wygodę, ale nie tylko. :)

Wkładka chroni skórę dziecka przez dotykiem z nieprzyjemnymi materiałami syntetycznymi, z jakich często skonstruowane są wózki. Dodatkowo, jest to doskonała ochrona przed zabrudzeniem wózka, których później ciężko się pozbyć.

Wkładki do wózka są również stylowymi dodatkami, które zupełnie odmieniają ich charakter. :) W zależności od gustu można wybrać swoją ulubioną i cieszyć nią codziennie oko.

Wkładka do wózka La Millou jest dwustronna - z jednej strony uszyta z jerseyu - organicznego, oddychającego, miłego w dotyku materiału, a z drugiej znajduje się elegancki velvet. Wkładkę wypełniono pianką, grubą i sprężystą, dzięki czemu Maluchowi jest wygodnie.

Wkładka wyposażona jest w kompatybilny z większością wózków system otworów na pasy oraz w dwie elastyczne gumki, które umożliwiają zamocowanie produktu w kilka sekund.

Produkt szyty ręcznie, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Zachwyca doskonałą jakością.

Produkt uzyskał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, nr Op-5324, ważna do 15.08.2023 r.
 
Odcienie druków na tkaninach bądź odcienie surowców składowych produktów mogą różnić się w zależności od partii produkcyjnych. Nie stanowi to wady produkcyjnej.

Szczegóły produktu

La Millou
14422

Szybkie porównanie

Produkt
Wkładka do wózka La Millou Pretty Barbara Velvet Sand Wkładka do wózka La Millou Jersey Princess/Smoke Rose Wkładka do wózka La Millou Jersey Princess/Smoke Rose Wkładka do wózka La Millou Jersey ABC Farm Wkładka do wózka La Millou Jersey ABC Farm
Availability
Cena
179,00 zł
179,00 zł
179,00 zł
Opis
Niema cech do porównania