Tender Leaf Toys

Drewniana leśna taksówka Tender Leaf Toys

Index: TL8386

135,00 zł
Brutto
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

  Polityka bezpieczeństwa

Bezpieczne płatności -> Przelewy24, BLIK, Karta Visa/Mastercard

  Zasady dostawy

Szybka wysyłka -> Darmowa dostawa od 199 zł

  Zasady zwrotu

14 dni na zwrot

Drewniana, leśna taksówka zawiezie wszystkich do krainy kreatywnej zabawy pełnej radości!

Taksówka z kłody drzewa to niezwykły pojazd, który zabiera dziś ze sobą muchomorka Fungi, jelonka Robbie i misia Woody. Przygody gwarantowane!

Bajkowa leśna taksówka została wykonana z najwyższą starannością, figurki jak z bajki mają swoje imiona, a pojazd w kształcie kłody dowiezie je w bajkowe miejsce - może do Leśnego domku marki Tender Leaf Toys.

Zabawa rozwija kreatywność, idealnie nadaje się do zabawy w odgrywanie ról, rozwijania umiejętności społecznych, wymyślenia scenek i historyjek.

Zestaw zawiera:
-Pojazd z kłody drzewa
-figurka miś
-figurka jelonek
-figurka muchomorek

Wiek: 3l+
 
Wymiary zabawki: 19 x 7.3 x 11.5 cm

Zabawki Tender Leaf Toys produkowane są z drzewa kauczukowego, pochodzącego z kraju położonego na 13 tysiącach rajskich wysp - Indonezji. Do ich pomalowania użyliśmy bezpiecznych i delikatnych farb, dzięki czemu drewno zachowało swój naturalny wygląd i widoczną strukturę. Drewno kauczukowe cechuje się wyjątkową wytrzymałością, co jest niewątpliwym atutem zabawek Tender Leaf Toys.

W trosce o naturę, w miejsce każdego drzewa wykorzystanego do produkcji zabawek Tender Leaf Toys, sadzimy nowe drzewo. W Tender Leaf Toys dbamy o zrównoważony rozwój planety i ochronę środowiska naturalnego.

~~~

Zabawki Tender Leaf Toys tworzone są z myślą o najmłodszych przez brytyjską projektantkę Danielle Hanson, która od lat związana jest z branżą dziecięcą. Dzięki jej doświadczeniu, pasji i niezwykłej wyobraźni, zabawki marki Tender Leaf Toys pięknie odwzorowują detale otaczającego nas świata, jak również dbają o rozwój zdolności manualnych i poznawczych dzieci.
Wszystkie etapy produkcji zabawek Tender Leaf Toys odbywają się w jednym miejscu, z najwyższą dbałością o środowisko – w egzotycznej Indonezji, kraju słynącym z poszanowania dla własnej kultury i zasobów naturalnych.

Szczegóły produktu

TL8386
1 Przedmiot

Opis

Wiek
3+
4+
5+
Nowy

Szybkie porównanie

Produkt
Drewniana stacja kolejowa Little Dutch Drewniana stacja kolejowa Little Dutch Pociąg Little Dutch Wild Flowers róż Pociąg Little Dutch Wild Flowers róż Pociąg Little Dutch Wild Flowers róż Pociąg Little Dutch Ocean błękit Pociąg Little Dutch Flowers & Butterflies
Availability
Wysyłka w 24h
Wysyłka w 24h
Wysyłka w 24h
Cena
145,00 zł
145,00 zł
145,00 zł
143,00 zł
Opis
Wiek
5+ 2+ 2+ 2+