Nawilżacz powietrza Beaba

Nawilżacz powietrza Beaba
W sezonie grzewczym wilgotność powietrza w pomieszczeniach może obniżyć się nawet o połowę. Zbyt suche powietrze negatywnie wpływa na jakość snu, powstawanie problemów skórnych i powoduje nadmierne przesuszenie śluzówek, a przez to sprzyja powstawaniom infekcji dróg oddechowych. Dbałość o utrzymywanie odpowiedniej wilgotności powietrza jest szcz...
W sezonie grzewczym wilgotność powietrza w pomieszczeniach może obniżyć się nawet o połowę. Zbyt suche powietrze negatywnie wpływa na jakość snu, powstawanie problemów skórnych i powoduje nadmierne przesuszenie śluzówek, a przez to sprzyja powstawaniom infekcji dróg oddechowych. Dbałość o utrzymywanie odpowiedniej wilgotności powietrza jest szczególnie ważna, gdy chodzi o pokój dziecięcy. Warto zdecydować się na zakup dobrego nawilżacza powietrza.

W pokoju dziecka doskonale sprawdzi się ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Beaba. Urządzenie to wytwarza zimną, drobną mgiełkę. Powstaje ona w wyniku rozbijania wody na mikrocząsteczki, które zaczynają się unosić. Nawilżacz powietrza Beaba posiada specjalny regulator, dzięki któremu z łatwością można kontrolować ilość powstającej mgiełki i dopasowywać ją do bieżących potrzeb.

Niewątpliwą zaletą nawilżacza powietrza Beaba jest jego wyjątkowo cicha praca. Dziecko może bez problemu przy nim zasnąć i spać spokojnie. Dobrze nawilżone powietrze będzie działać kojąco, ułatwiając swobodne oddychanie i sprzyjając wysokiemu komfortowi snu. Nie musisz też się martwić, że zabraknie wody - w nawilżaczu powietrza Beaba znajduje się czujnik wody, który automatycznie wyłącza urządzenie, gdy ta się skończy. Dzięki temu możesz zostawić urządzenie włączone nawet na noc.

Korzystanie z nawilżacza powietrza Beaba polecane jest szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdy z powodu włączonego ogrzewania wilgotność domowego powietrza staje się znacznie niższa niż pożądana, czyli oscylująca między 40% a 60%. Przebywanie w pomieszczeniach ze zbyt suchym powietrzem skutkuje szeregiem negatywnych konsekwencji, które są szczególnie dokuczliwe w przypadku małych dzieci. U nich często występują podrażnienia oczu i błon śluzowych, infekcje oraz napady sapki.

Właściwy poziom wilgoci, który możemy uzyskać przy pomocy nawilżacza powietrza Beaba, powoduje, że kurz i inne zanieczyszczenia powietrza opadają. Wpływa to na poprawę komfortu oddychania, a tym samym na lepsze dotlenienie organizmu. Urządzenia, takie jak nawilżacz powietrza Beaba, wskazane są w profilaktyce schorzeń górnych i dolnych dróg oddechowych.

Warto też zauważyć, że dzięki swojemu nowoczesnemu wzornictwu i eleganckiej kolorystyce, nawilżacz powietrza Beaba stanowi ciekawą ozdobę wnętrza. Wykonany jest z doskonałej jakości materiałów, trwały i łatwy w obsłudze. Wyposażony jest w wygodny uchwyt, który ułatwia przenoszenie urządzenia. Mimo swoich niedużych gabarytów, nawilżacz powietrza Beaba posiada zbiornik mieszczący 2,5 litra wody, która wystarcza na ok. 9 godzin nieprzerwanej pracy urządzenia. Co więcej, cechuje się ono niskim zużyciem energii, więc nie trzeba martwić się o dodatkowe koszty.

Decydując się na zakup nawilżacza powietrza Beaba, wybierasz urządzenie renomowanej francuskiej firmy, która już od kilku dekad swoimi produktami wspomaga rodziców w ich codziennym wysiłku i trudach związanych z wychowywaniem dzieci. Warto zaufać marce tworzonej przez ekspertów.

Więcej

Nawilżacz powietrza Beaba 

Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji