La Millou

Wkładka do wózka La Millou Pretty Barbara Velvet Sand

Index: 11207

159,00 zł
Brutto
Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

  Polityka bezpieczeństwa

Bezpieczne płatności -> Przelewy24, BLIK, Karta Visa/Mastercard

  Zasady dostawy

Szybka wysyłka -> Darmowa dostawa od 199 zł

  Zasady zwrotu

14 dni na zwrot

Odpowiednia wkładka do wózka to zupełnie nowy komfort jazdy. Dzięki wkładce, wózek jest dla dziecka znacznie wygodniejszy, a spacery są czystą przyjemnością. :)

Wkładka chroni także skórę dziecka przez dotykiem z nieprzyjemnymi materiałami syntetycznymi, z jakich często skonstruowane są wózki. Dodatkowo, jest to doskonała ochrona przed zabrudzeniem wózka, których później ciężko się pozbyć.

Wkładki do wózka są również stylowymi dodatkami, które zupełnie odmieniają ich charakter. :) W zależności od gustu można wybrać swoją ulubioną i cieszyć nią codziennie oko.

Wkładka do wózka La Millou jest dwustronna - z jednej strony uszyta z jerseyu - organicznego, oddychającego, miłego w dotyku materiału, a z drugiej znajduje się elegancki velvet. Wkładkę wypełniono pianką, grubą i sprężystą, dzięki czemu Maluchowi jest wygodnie.

Wkładka wyposażona jest w kompatybilny z większością wózków system otworów na pasy oraz w dwie elastyczne gumki, które umożliwiają zamocowanie produktu w kilka sekund.

Produkt szyty ręcznie, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Zachwyca doskonałą jakością.

Produkt uzyskał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, nr Op-5324, ważna do 15.08.2023 r.
 
Odcienie druków na tkaninach bądź odcienie surowców składowych produktów mogą różnić się w zależności od partii produkcyjnych. Nie stanowi to wady produkcyjnej.

Szczegóły produktu

La Millou
11207
1 Przedmiot

Szybkie porównanie

Produkt
Mufki do wóżka Elodie Details Mufki do wózka Elodie Details Torba Podróżnika czarna, Tuloko Torba Podróżnika czarna, Tuloko Wkładka do wózka Elodie Details Tender Blue Wkładka do wózka Elodie Details Tender Blue
Availability
Czas realizacji 48-72h
Cena
154,00 zł
155,00 zł
155,00 zł
Opis
Niema cech do porównania