• Nowy
Dwukropek

(Nie)Tacy sami. Tosia i Julek idą do przedszkola, Dwukropek

Index: 10773

24,99 zł
Brutto

Inne warianty:

Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

  Polityka bezpieczeństwa

Bezpieczne płatności -> Przelewy24, BLIK, Karta Visa/Mastercard

  Zasady dostawy

Szybka wysyłka -> Darmowa dostawa od 199 zł

  Zasady zwrotu

14 dni na zwrot

Historia o Tosi i Julku, którzy idą do przedszkola. Niezwykle pomocna pozycja, gdy zależy nam na pozytywnym przygotowaniu dziecka do rozpoczęcia przedszkola, oswojenia go z tym nowym i delikatnym tematem.

Bohaterami książki są bliźnięta, Julek i Tosia, którzy mimo, ze pozornie tacy sami - bardzo się od siebie różnią. Różni ich także podejście do rozpoczęcia przedszkola. Odważny Julek bardzo się cieszy, natomiast Tosia ma obawy. Oba podejścia dzieci są normalne i oba należy szanować.

Książka pomaga zrozumieć te całkiem różne perspektywy, na jej końcu znajduje się krótki poradnik, który zawiera konkretne przykłady i porady - coś dla rodzica dziecka w wieku przedszkolnym.

Rozpoczęcia przedszkola jest ważnym i przełomowym momentem, dzięki tej książce można uczynić go jednym z najpiękniejszych. :)

Oprawa: twarda
Ilość stron: 18
Wymiary: 19x20 cm

Szczegóły produktu

Dwukropek
10773
1 Przedmiot

Szybkie porównanie

Produkt
Kicia Kocia i Nunuś. Pa, pa smoczku! Media rodzina Kicia Kocia i Nunuś. Pa, pa smoczku! Media rodzina Kicia Kocia i Nunuś. Pora spać! Media rodzina Kicia Kocia i Nunuś. Pora spać! Media rodzina Kicia Kocia i Nunuś. Na nocniku, Media Rodzina Kicia Kocia i Nunuś. Na nocniku, Media Rodzina Kicia Kocia i Nunuś. Sprzątamy! Media Rodzina Kicia Kocia i Nunuś. Sprzątamy! Media Rodzina
Availability
Wysyłka w 24h
Wysyłka w 24h
Wysyłka w 24h
Wysyłka w 24h
Cena
12,50 zł
12,50 zł
12,50 zł
12,50 zł
Opis
Niema cech do porównania